ŞİRKET

Teknik yenilik,

hassas verimlilik.

Değerlerimiz

Müşteri odağı

Müşterilerimiz, servetimizdir. Biz bu markayı birlikte yarattık ve geleceğimizi de birlikte inşa edeceğiz. Müşterinin isteklerine kulak vermek önceliğimizdir.

Mükemmeliyet

Gündelik rutinimizde edindiğimiz amaç; sınırlarımıza ulaşmak ve onları zorlamak, mihenk taşlarımızı refetmek ve ürün kalitemizi sürekli olarak iyileştirmektir.

Adanmışlık

İşimizi icra etmek üzere çıktığımız bu yolda yoldaşlarımız tutku, azim ve katılımcılıktır.

Yenilik

Yaratıcılık, ilk adımı atmak ve değişme/değiştirme cesareti, seçimlerimizin altında yatan teşvik unsurlarımızdır. Yenilik, başarı kilidinin yegane anahtarıdır.

TEKNİK OFİS

MACKMA® Teknik Departmanı; yenilik ve Ar&Ge için bir referans direği olarak şirketin kuruluşundan itibaren faaliyettedir. Misyonu, yeniliğin MACKMA® şirketinde stratejik bir kaldıraç olarak kullanılması ve ürüne farklılık ve rekabet gücü kazandırabilecek yenilikçi içeriklerin teşvik edilmesi, geliştirilmesi ve aktarılması yoluyla yürütülen faaliyetlerin meyvesini yemektir.

TEKNOLOJİ

Mackma marka boru bükme makineleri, piyasada hem sağa hem de sola bükme yapabilen tek rotatif gerdirmeli bükme makineleridir ve sundurma başlıkları, normalde başlığın altından geçiş gerektiren kompleks bükümler yapabilmeye olanak tanır.

Mackma marka boru bükme makinelerinde teknik bir yenilik unsuru olarak havşa matkabı bulunur. Bu aksam, operatörün boruyu kestikten sonra oluşan çelik veya demir kalıntılarını birkaç saniye içinde gidermesine olanak tanır.

Mackma marka boru bükme makineleri, işleme sırasında elektriğin emilimini kendi kendine kontrol eden enversör sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

Mackma boru bükme makineleri, programlanmış bir üretim sırasında mükemmel bir bükme işlemi gerçekleştirebilmek için plc simple control ve plc expert control özellikleri ile donatılmıştır.

ÜRETİM

İleri teknoloji makine aksamlara ve donanımlara sahip MACKMA ®, üretim sürecini %100 kontrol eder, son teknoloji planlama yöntemlerini kullanarak dünya pazarının zorluklarına üstün yetkinlik ve hazır bulunuşlukla göğüs gerer.

HABIB MAKINA

Habib Makina 1980 yılında kurulan 40 yıllık bir ticaret ve ithalat firmasıdır.

Kurulduğu ilk yıllarda daha çok dahili ticaret ile faaliyet gösteren Habib Makina sonraki yıllarda ithalat ve temsilcilik konusunda Türkiye’nin lider firmalarından biri olmuştur.

 

200’e yakın bayisi ile bugün Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine en iyi hizmeti uygun fiyatlara vermeye devam etmektedir.

 

Habib Makina karot Tipi Delme yapan Mıknatıslı(Manyetik) Matkapları (MAB) Türkiye’ye ilk ithal eden ve bu Delme Teknolojisini ülkemize tanıtan ilk şirket olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

25 yıldır Almanya’daki lider firmalardan olan BDS MASCHINEN GmbH şirketinin ilk ve Tek Distribütörü, Habib Makina bugün çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yeni İstanbul Havaalanı’nın yapımı başta olmak üzere birçok çelik yapının inşaatında Habib Makina’nın ithal ettiği manyetik matkaplar ve uçlar  kullanılmıştır.

20 senedir Boru ve Sac Kaynak Ağzı Açma makinalarında Italya’nın ve dünyanın lider markalarından olan GBC’nin tek ve lider Türkiye distribütörü yine Habib Makina’dır.

Çelik yapı inşaatında çalışan ÇİMTAŞ, RZK ÇELİK, TEFEN İNŞAAT, DOKA, ERDEMİR ve Enerji sektöründe çalışan GESBEY, CS Wind, Ateşçelik gibi Türkiye’nin lider firmaları Habib Makina’nın kaliteli ürünlerini ve servisini tercih etmektedir.

BİZE ULAŞIN

0212-322-7800

info@habibmakina.com